Kontaktpersoner



Stig Jemterud Solberg

Daglig-/faglig leder
Hovedkontor
stig@bufarkompetanse.no
+47 41 22 09 10
Ring med Skype

May-Britt Sagstad

Leder personal/HR
Hovedkontor
may.britt@bufarkompetanse.no
+47 408 45 433
Ring med Skype

Rune Klevrud

Leder kvalitet- og logistikk
Hovedkontor
rune@bufarkompetanse.no
+47 990 26 272
Ring med Skype

Kine Høyem Sundal

Avdelingsleder
Trøndelag (Steinkjer, Stjørdal)
kine@bufarkompetanse.no
+47 934 47 156
Ring med Skype

Siv Frenning Djupdal

Rådgiver kvalitet- og logistikk
Kvalitet- og logistikkavdeling
siv@bufarkompetanse.no
+47 975 22 437
Ring med Skype

Marit Hasselberg

Avdelingsleder
Finnmark (Alta, Sør-Varanger, Hammerfest)
marit@bufarkompetanse.no
452 80 321