Kontaktpersoner



Stig Jemterud Solberg

Daglig leder
Hovedkontor
stig@bufarkompetanse.no
+47 41 22 09 10

Per Egil Westby

Leder Bufar Fag og Innovasjon
Hovedkontor
per.egil@bufarkompetanse.no
+47 99 37 97 42

Merete Sporsheim

Leder Bufar Ung og regionleder Sør
Region Sør
merete@bufarkompetanse.no
+47 95 78 56 81

Simen Andreas Mæhre

Leder Bufar Mestring og regionleder Nord
Region Nord
simen@bufarkompetanse.no
+47 45 44 29 43

Martin Hunt

Leder Bufar Analyse
Hovedkontor
martin@bufarkompetanse.no
+47 48 42 75 30

Ton Quyen Tran

Avdelingsleder
Rogaland
ton@bufarkompetanse.no
458 44 970